Máme Vaše obchodní partnery

Logistika žije díky propojení se správnými obchodními partnery. Proto v systému od TIMOCOM naleznete neutrální logistickou síť, která Vám umožní prvotřídně zpracovávat Vaše zakázky. Díky digitálnímu poskytování dokumentů (např. EU licence, živnostenského listu, pojištění atd.) se proces zjednodušuje a odpadá tak otravné zasílání přes e-mail a fax.

Poskytnout dokumenty

Mezi více než 50.000 prověřených firem z celé Evropy naleznete přesně ty obchodní partnery, které hledáte. S funkcí ukládání a stahování dokumentů můžete do vlastního firemního profilu uložit všechny často požadované dokumenty a poskytnout je ostatním uživatelům k nahlédnutí a ke stažení.

Company-profiles-Easily-find-business-partners

en-smart-logistics-system-company-profiles-smart-profile-header

Vytvořit profil

Využijte konkurenční výhody prostřednictvím smysluplného firemního profilu a přilákejte potenciální obchodní partnery. Díky profilům ostatních uživatelů budete mít aktuální náhled do evropské dopravy a logistiky a můžete tak rozšířit Vaše obchodní možnosti.

Zdůraznit služby

Čím více služeb nabízíte, tím jste pro potenciální obchodní partnery atraktivnější. Zde můžete detailně vypsat všechny údaje a informovat o svých kompetencích. Všechna uložená data jsou bezpečně zakódována, aby nemohlo dojít ke zneužití.

en-smart-logistics-system-company-profiles-services

en-smart-logistics-system-company-profiles-countries

Představit relace

Vaše obvyklé relace jsou zadávány do sekce „Relace zemí", kde jsou přehledně zobrazeny. Možní obchodní partneři se zde dozví Vaše portfolio služeb. Komfortně a rychle.

Propojit se úspěšně s jinými firmami

Jako spedice nebo dopravce se představíte jako dodavatel dopravních služeb a najdou si Vás noví atraktivní obchodní partneři.

Jako zadavatelské výrobní nebo obchodní firmy získáte sami podrobné informace o nabídce dopravních a logistických firem v Evropě a obratem ruky tak rozšíříte řady svých dodavatelů.

testimonials-becan-trans


„Jsme transparentní firma a každý se o tom může přesvědčit. Poskytujeme proto naše dokumenty volně k nahlédnutí. Tím získáváme důvěru nových obchodních partnerů."
-
Bojan Bečan
vedení společnosti
Bečan Trans d.o.o.
TIMOCOM ID: 6526


testimonials-daw-trans-szarowski

„Při nahrávání mých dokumentů se rozhodnu, zda budou viditelné pro ostatní uživatele, nebo jen pro mě. Tím si udržím kontrolu."
-
Waldi Szarowski
ředitel logistiky
Daw-Trans
TIMOCOM ID: 293351

testimonials-locargo-gyozo

„S funkcí ukládání a stahování dokumentů máme všechny naše dokumenty uložené na jednom místě v našem firemním profilu. Máme tak vždy přehled o nejaktuálnějších souborech."
-
Reisinger Győző
vedení společnosti
Locargo Kft.
TIMOCOM ID: 3172

testimonials-logistika-miller

„Funkce ukládání a stahování dokumentů od TIMOCOM šetří čas a práci, protože všechny dokumenty, které od našich obchodních partnerů potřebujeme, máme po ruce.“
-
Josef Miller
Manager of international transport and forwarding
ESA s.r.o.
TIMOCOM ID: 99056

testimonials-v-s-t-sintic

„Jednorázovým uložením používaných dokumentů ušetřím spoustu času.“
-
Valentina Šintić
referentka vedení společnosti
V.S.T. d.o.o.
TIMOCOM ID: 2026

Používejte aplikaci Profily firem ve Smart Logistics System.

Vyzkoušení zdarma

Máte dotazy? Rádi Vám pomůžeme:

Nahoru