Máme digitální řešení pro Vaše poptávky po dopravě

Vytvářejte poptávky po dopravě se všemi informacemi o Vašem nákladu a získávejte tak cenové nabídky až od 50 Vašich obchodních kontaktů, které si sami aktivně vyberete. 

Pomocí rozfázovaného okruhu příjemců můžete sami sestavit různé skupiny kontaktů. Ty budou následně postupně informovány podle Vámi stanoveného časového plánu. Na závěr můžete Vaši poptávku po dopravě nechat automaticky zveřejnit také v aplikaci Přepravy, nabídku tak uvidí všichni uživatelé systému od TIMOCOM.

Obdržené cenové nabídky můžete následně porovnat a kliknutím vybrat vhodného dodavatele. Tímto kliknutím zašlete všem ostatním dodavatelům odmítnutí a Vaši poptávku lze automaticky přeměnit na přepravní objednávku, která obsahuje informace z Vaší poptávky a kterou zašlete svému dodavateli v systému od TIMOCOM.

Poté, co vybraný dodavatel objednávku definitivně potvrdí, vznikne oboustranně právně závazný smluvní dokument. Následně spravujte Vaše zásilky digitálně a mějte tak vždy naprostý přehled.

Vyřizujte poptávky s Vašimi obchodními partnery přímo ve Smart Logistics System a tam je centrálně spravujte.
Chcete využívat Poptávky? Rádi Vám pomůžeme.

Vaše výhody:

  • Poptávky po dopravě v příslušném jazyce
  • Předlohy pro opakující se poptávky a možnost jejich opětovného použití
  • Přehledné statistiky pro budoucí obchodní rozhodování
  • E-mailová oznámení o příchozích poptávkách

Poptávejte dopravu digitálně

Přehledně strukturovaná maska Vám umožňuje rychle a pohodlně zadávat všechny relevantní údaje a informace k poptávce po dopravě.

TIMOCOM-Smart-App-Quote-requests-01

TIMOCOM-Smart-App-Quote-requests-Make-smart-requests-02

Poptávejte vybrané dopravce

Ušetřete čas tím, že poptáte až 50 Vámi preferovaných dodavatelů současně, z nichž jste předem sestavili okruh příjemců.

Udržujte si přehled

Jakmile poptávku odešlete Vámi vybraným obchodním partnerům, automaticky se přesune do složky „Probíhající“. Tam se zobrazují všechny Vaše aktuálně probíhající poptávky.

TIMOCOM-Smart-App-Quote-requests-Summary-03

TIMOCOM-Smart-App-Quote-requests-Updatepool-04

Zjistěte detaily o aplikaci

Jak přesně funguje digitální vyřizování zakázky, Vám vysvětlíme jednoduše na našem servisním blogu TIMOCOM Update Pool. Můžete se do něj podívat i tehdy, když se chcete znovu přesně informovat o aplikacích ve Smart Logistics System.

Optimalizujte Vaše obchodní procesy díky digitálním poptávkám po dopravě.

Pokud směřujete poptávky digitálně na více obchodních partnerů současně, získáte jako příkazce informace k dispozicím a cenovým nabídkám rychleji.

Tím, že podáte cenové nabídky k příchozím poptávkám, můžete jako dopravce zvýšit svůj obrat. Zvýšíte tak Vaše šance na další lukrativní obchody.

Hosted-In-Germany

S Vašimi daty zacházíme mimořádně opatrně! Proto má TIMOCOM značku kvality „Hosted in Germany". Data našich uživatelů jsou hostována v Německu, a proto se řídí německým právem – a především německým právem na ochranu údajů, které patří mezi nejpřísnější v Evropě.

Používejte aplikaci Poptávky ve Smart Logistics System.

Vyzkoušet zdarma

Máte dotazy? Rádi Vám pomůžeme:

Nahoru